Αυγ172021OPENΜε 3 αθλητές συμμετείχε ο σύλλογός μας στο Acropolis International Wushu Open Tournament . Κατάκτηση 6 μεταλλίων ( 1 χρυσό, 4 ασημένια & 1 χάλκινο). Συγχαρητήρια στους αθλητές μας για την προσπάθεια τους…..!!!!Post navigationΠροηγούμενοPrevious post:10th Eagle Glaw Kung Fu World CupΕπόμενοNext post:The Art Of Wushu VIIRelated Posts2nd ACROPOLIS OPEN WUSHU TOURNAMENT10th Eagle Glaw Kung Fu World Cup1st Masters League Meihua Quan Tournament1o ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ Hellenic Songshan Wushu Union