Μαρ212021ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙΟ Αθλητικός Σύλλογος Κινεζικών Πολεμικών Πύργου συμμετείχε σε διασυλλογικό πρωτάθλημα το 2011 .Το πρωτάθλημα διεξήχθει στο Άργος.Post navigationΠροηγούμενοPrevious post:1η Εσωτερική Συνάντηση της ομάδας της Φλόγας, “Κουνγκ Φου για τη Φιλία και την Ειρήνη”ΕπόμενοNext post:4th European Wushu Kung Fu ChampionshipRelated Posts1o ONLINE Ε.Ο.Γ.Σ.Κ.ΦKung Fu 2021 online championshipThe Art Of Wushu VIIIThe Art Of Wushu VII12ο ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟ13ο ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟ