Για πρώτη φορά στην Ελλάδα παρουσιάστηκε επίδειξη του MeiHua Quan από το Olympic Wushu Academy Pyrgos. Μία εκπληκτική επίδειξη …!!Post navigationΠροηγούμενοPrevious post:Peace and SportΕπόμενοNext post:Επίδειξη στο μαγικό εργοστάσιοRelated PostsΕπίδειξη στο μαγικό εργοστάσιοΕπίδειξη Shaolin Kung Fu 201410th EagleGlawKung FuWorld CupKUNG FU ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣHEALTHY LIFE FESTIVAL HELEXPOΑΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ 2016