Στις 5 Οκτωβρίου 2017 ο σύλλογός μας (Αθλητικός Σύλλογός κινεζικών Πολεμικών Τεχνών Πύργου ) , σε συνεργασία μα το Kung Fu Αχαρνές έκανε μια μικρή επίδειξη παραδοσιακό Kung Fu στο Δήμο Αμαρουσίου.Post navigationΠροηγούμενοPrevious post:Festival Kung Fu Ancient OlympiaΕπόμενοNext post:Κοπή πίτας του Α.Σ Κινεζικών Πολεμικών Τεχνών ΠύργουRelated PostsΕπίδειξη στο μαγικό εργοστάσιοΕπίδειξη Meihua QuanΕπίδειξη Shaolin Kung Fu 201410th EagleGlawKung FuWorld CupKUNG FU ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣHEALTHY LIFE FESTIVAL HELEXPO